מפות

מבחר גדול של מפות ארץ ישראל מפורטות לפי ערים ושכונות.

בצבעים ובהצללה הממחישים את התצורה הטופוגרפית של כל אזור, עם ציון נקודות גובה במטרים. הכבישים ומספריהם מובדלים בבירור לפי סוגיהם, החל בכביש 6 ועד לכבישים מקומיים, כולל תוואים בתכנון. סימון שביל ישראל לכל אורכו. שמות כל היישובים והאתרים, הרים ונחלים, מעיינות ומאגרי מים ושמות כל המחלפים והצמתים...

מבחר גדול של מפות ארץ ישראל מפורטות לפי ערים ושכונות.

בצבעים ובהצללה הממחישים את התצורה הטופוגרפית של כל אזור, עם ציון נקודות גובה במטרים. הכבישים ומספריהם מובדלים בבירור לפי סוגיהם, החל בכביש 6 ועד לכבישים מקומיים, כולל תוואים בתכנון. סימון שביל ישראל לכל אורכו. שמות כל היישובים והאתרים, הרים ונחלים, מעיינות ומאגרי מים ושמות כל המחלפים והצמתים מובאים בהבלטה ברורה. למפה מצורף מפתח מפורט ובו למעלה מ - 3,500 שמות.

GPS, הוא אמנם כלי עזר חשוב לנוסע המבקש להגיע מנקודה א' לנקודה ב', אך אין בכוחו להחליף את המפה למי שמבקשים סקירה מפורטת או  הכרה נינוחה של אזורים, ערים, כפרים ואתרים שמושכים לסטות מן הדרך המתוכננת ולבקר בהם, ואינו מסוגל לתאר את מוקדי המשיכה שהמטייל והנוסע לאעשויים ליהנות מהם לאורך הדרך. בתחום זה המפה המודפסת היא בעלת היתרונות הבולטים בעליל. ואלה הם בדיוק הפרטים שעל פיהם מתכננים מסלולים וטיולים ועליהם  רושמים רשימות אישיות למזכרת.

עוד

מפות יש 4 מוצרים

מציג 1 - 4 מתוך 4 פריטים
מציג 1 - 4 מתוך 4 פריטים